3...2...1...

Zakaz dla rosyjskich żołnierzy. Nie mogą robić selfie Odtwórz: Zakaz dla rosyjskich żołnierzy. Nie mogą robić selfie
Źródło: TVN24BiS /

Zakaz dla rosyjskich żołnierzy. Nie mogą robić selfie

06.10 | Rosyjscy żołnierze muszą ograniczyć swoją aktywność w sieci. W dobie internetu i smartfonów chętnie publikowali na portalach społecznościowych swoje zdjęcia z miejsc akcji. Ale dowództwo mówi: koniec. Bo przez taką niefrasobliwość wycieka za dużo niepożądanych informacji – na przykład z Ukrainy czy Syrii.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co iść do kina? "Ten film mówi o dewastacji rodziny i upadku elit"

17.03 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Film "Happy End" w reżyserii Michaela Hanekego, który w skali mikro skupia się na dewastacji rodziny a w skali makro na upadku europejskich elit - mówiła Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy