Wideo dnia TVN24 BiŚ

"Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze Odtwórz: "Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze

"Zainspirowaliśmy się programem Top Gear". Przez Wietnam na skuterze

17. 05. 2016 |3222 km, 28 dni, 4 kg bagażu i jedyne 200 dolarów za motocykl. - Nie da się zaplanować przygody. Jedyny plan to wyszukanie biletów - mówiła Eliza Pyciak, która zwiedziła Wietnam na skuterze. - To był mój pierwszy raz na jednośladzie - dodał Krzysztof Toboła. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.