3...2...1...

Za OC płacą grosze Odtwórz: Za OC płacą grosze
Źródło: TVNTurbo

Za OC płacą grosze

Zamiast kilku tysięcy, kilkaset złotych - tyle płacą niektórzy kierowcy za ubezpieczenie OC. Osoby, które mają na koncie wiele stłuczek i wypadków, coraz częściej wykupują polisy krótkoterminowe, które kosztują średnio 50 złotych za miesiąc. Teoretycznie są przeznaczone dla autokomisów, ale jak pokazuje praktyka, używają ich też inni. Materiał programu "Raport" w TVN Turbo.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: CNN

Zobacz taniec Maradony z wenezuelską flagą

18.05 | Diego Maradona pojawił się na ostatnim przed niedzielnymi wyborami spotkaniu zwolenników obecnego prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro. Legenda futbolu pochwaliła się przy tym swoimi umiejętnościami tanecznymi. Maradona był też gorącym zwolennikiem i przyjacielem poprzedniego, wieloletniego przywódcy tego kraju prezydenta Hugo Chaveza.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy