3...2...1...

Wyższe mandaty za brak OC. "To obowiązek każdego kierowcy". Odtwórz: Wyższe mandaty za brak OC. "To obowiązek każdego kierowcy".
Źródło: TVN24 BiS

Wyższe mandaty za brak OC. "To obowiązek każdego kierowcy".

04.11 | - Liczba nieujawnionych przypadków będzie coraz większa, bo mamy coraz lepsze technologie do wykrywania takich przypadków - uważa Hubert Stoklas, wiceprezes Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego i przypomina, że kierowcy nie mogą bezkarnie jeździć bez OC. - Zawarcie takiej umowy jest obowiązkiem każdego kierowcy. Nikt nie lubi jak się go do czegoś zmusza, ale takie jest prawo - dodaje.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Pawlikowski nagrodzony w Cannes. "To certyfikat, że film warto obejrzeć"

20.05 | Paweł Pawlikowski otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię za dramat "Zimna wojna" podczas sobotniej uroczystości rozdania nagród 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. - To jedno z najbardziej istotnych wyróżnień, które można zdobyć podczas tego festiwalu. Jeśli uda się zdobyć choć jedną nagrodę w czasie festiwalu, to jest to certyfikat jakości, że ten film warto obejrzeć - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy