Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wyścig miliarderów. Chcą wysłać człowieka w kosmos Odtwórz: Wyścig miliarderów. Chcą wysłać człowieka w kosmos
Źródło: tvn24bis

Wyścig miliarderów. Chcą wysłać człowieka w kosmos

21.12 | Jeff Bezos, Elon Musk i Richard Branson od kilku lat rozwijają biznes kosmiczny, jednak wiele wskazuje, że właśnie w przyszłym roku któryś z nich jako pierwszy wyśle człowieka w Kosmos w pojeździe zbudowanym przez prywatną firmę. Bezos pokazał właśnie test kapsuły kosmicznej w której leciał manekin. Elon Musk informuje, że do testu szykuje już największą rakietę kosmiczną jaką dotąd zbudowano – Falcon Heavy. Z kolei Richard Branson kontynuuje prace nad maszyną Spaceship 2 do lotów suborbitalnych. Więcej szczegółów o prywatnym wyścigu w Kosmos w programie „24 godziny” przedstawił Patrycjusz Wyżga.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.