Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Wypadek Ubera. Samochód nie potraktował kobiety jak przeszkody Odtwórz: Wypadek Ubera. Samochód nie potraktował kobiety jak przeszkody
Źródło: TVN24 BiS

Wypadek Ubera. Samochód nie potraktował kobiety jak przeszkody

9.05 | Amerykańskie media dotarły do wstępnych ustaleń w sprawie przyczyny śmiertelnego wypadku z udziałem testowego, autonomicznego samochodu Ubera., do którego doszło w marcu. Okazało się, że najprawdopodobniej zawiodło zmienione oprogramowanie. Materiał programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.