Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wyjątkowa plaża, którą musisz odwiedzić. "Jest tam kompletnie czarny piasek" Odtwórz: Wyjątkowa plaża, którą musisz odwiedzić. "Jest tam kompletnie czarny piasek"
Źródło: TVN24 BiS

Wyjątkowa plaża, którą musisz odwiedzić. "Jest tam kompletnie czarny piasek"

01.09 | - Wszystko jest przepiękne, od przyrody po zwierzęta, ptaki, wodospady - powiedział o Islandii Tomasz Iwaniuk, podróżnik. Jedną z atrakcji czekających na turystów jest czarna plaża. - Jest tam kompletnie czarny piasek. Plaża znajduje się na południu Islandii, koło miejscowości Vik i Myrdal - opowiadał. Wybierając się do tego kraju warto jednak pamiętać o wypożyczeniu samochodu. - Nie występuje tam za bardzo komunikacja publiczna, nie mają pociągów, a autobusy jeżdżą rzadko i nie są tanie - wyjaśniała Anna Warszczuk.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.