Likwidacja OFE

Wygrała miliony, ale chce anonimowości Odtwórz: Wygrała miliony, ale chce anonimowości
Źródło: tvn24bis

Wygrała miliony, ale chce anonimowości

06.02 | Amerykanka ze stanu New Hampshire nie zastrzegła sobie prawa do anonimowości wysyłając los na loterii. Teraz chce na drodze sądowej uzyskać zgodę na zmianę decyzji. Uważa, że powinna mieć prawo do zachowania swoich danych w tajemnicy, bo chodzi o jej bezpieczeństwo. Jeśli wygra będzie to znaczący precedens, bo w USA podawanie danych zwycięzców loterii jest zwyczajem. Więcej w programie 24 godziny mówił Patrycjusz Wyżga.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.