Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wycieczka na Kubę, auta i futra. Dyskusja posłów o programie Rodzina 500 plus Odtwórz: Wycieczka na Kubę, auta i futra. Dyskusja posłów o programie Rodzina 500 plus
Źródło: tvn24

Wycieczka na Kubę, auta i futra. Dyskusja posłów o programie Rodzina 500 plus

10.02 | Kluczowe poprawki opozycji dotyczące programu Rodzina 500 plus odrzucone na wieczornym posiedzeniu sejmowej komisji polityki społecznej. Wśród propozycji Platformy, Nowoczesnej i PSL znalazły się między innymi objęcie świadczeniem wszystkich dzieci, ustanowienie górnego kryterium dochodowego na poziomie dwóch i pół tysiąca złotych na osobę w rodzinie, a także tzw. zasady "złotówka za złotówkę", czyli pomniejszenia wypłacanego świadczenia o kwotę o jaką przekroczone zostałoby kryterium. Wszystkie one przepadły w głosowaniach. Emocje na posiedzeniu wzbudził także projekt przepisów o marnotrawieniu środków z programu i możliwości wypłacania w takich sytuacjach świadczenia w formie rzeczowej.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.