Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Wychodził na przerwę trzy minuty przed czasem. Władze ukarały pracownika Odtwórz: Wychodził na przerwę trzy minuty przed czasem. Władze ukarały pracownika
Źródło: TVN24 BiS

Wychodził na przerwę trzy minuty przed czasem. Władze ukarały pracownika

21.06 | To nie powinno mieć miejsca, bardzo przepraszamy - powiedzieli na specjalnie zwołanej konferencji prasowej urzędnicy z władz miejskich w japońskim Kobe. Po wygłoszeniu oświadczenia wstali i głęboko się pokłonili, co jest w tym kraju wyrazem największej skruchy i prośbą o wybaczenie haniebnego czynu. A co chodziło? Otóż jeden z podległych im pracowników wychodził trzy minuty przed czasem na przerwę na lunch. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.