Wideo dnia TVN24 BiŚ

Potężne eksplozje w składzie amunicji w Rosji. Ludzie uciekali w popłochu Odtwórz: Potężne eksplozje w składzie amunicji w Rosji. Ludzie uciekali w popłochu
Źródło: Fakty po południu

Potężne eksplozje w składzie amunicji w Rosji. Ludzie uciekali w popłochu

Pożar i kanonada wybuchów w składzie amunicji w Kraju Krasnojarskim na Syberii, niedaleko miasta Aczyńska. W powietrze wyleciały tysiące pocisków artyleryjskich, a ich odłamki spadały w promieniu nawet 15 kilometrów od bazy wojskowej. Zarządzono ewakuację kilkunastu tysięcy ludzi. Wcześniej wiele osób w popłochu opuściło swoje domy, nie czekając na decyzję władz. Rannych zostało 12 osób, jedna uważana jest za zaginioną. Władze zapewniają, że po kilkunastu godzinach walki z ogniem pożar został ugaszony, ale to nie oznacza, że zagrożenie minęło.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.