Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Wybory Miss Egzotica w Warszawie. "To konkurs tolerancji" Odtwórz: Wybory Miss Egzotica w Warszawie. "To konkurs tolerancji"
Źródło: TVN24 BiS

Wybory Miss Egzotica w Warszawie. "To konkurs tolerancji"

13.02 - To projekt, który ma na celu oswajanie Polaków z różnorodnością, a co ważne dziewczęta, które biorą udział w wyborach mieszkają w Polsce - mówi Serafina Ogończyk-Mąkowska, prezes Fundacji Miss Egzotica. W tym roku laureatką 7. edycji konkursu została Victoria Abbey z Ghany. - To konkurs nie tylko piękności, ale również tolerancji - wskazuje Sandra Probucka, pierwsza wicemiss Egzotica

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.