Wideo dnia TVN24 BiŚ

Na ratunek dwóm słoniątkom Odtwórz: Na ratunek dwóm słoniątkom
Źródło: Reuters

Na ratunek dwóm słoniątkom

Na Sri Lance dwa młode słonie wpadły do wykopanej w ziemi dziury i nie mogły samodzielnie się z niej wydostać. Służby zajmujące się ochroną dzikiej przyrody musiały użyć koparki by im pomóc. Po tym, jak usunięto część ziemi, jeden z nich natychmiast wydostał się z dziury i pobiegł do swojej matki. Drugie ze słoniątek nie mogło poradzić sobie z wyjściem i zaczęło rozpaczliwie krzyczeć. Wtedy za pomocą koparki podsadzono zwierzę, dzięki czemu było w stanie się uwolnić. Zamiast jednak pobiec do matki, pozostało w pobliżu ratowników, spoglądając w ich kierunku. Dopiero głośne petardy nakłoniły go do powrotu do dżungli.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Minister rodziny o kosztach programu Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko

19.03 | Koszt nowego programu 500 plus jest oceniany na 31 miliardów złotych w 2019 roku i ponad 41 miliardów w pełnym roku budżetowym - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.