Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wolność słowa jest święta. Pedofile nadal na Facebooku Odtwórz: Wolność słowa jest święta. Pedofile nadal na Facebooku
Źródło: TVN24 BiS

Wolność słowa jest święta. Pedofile nadal na Facebooku

19.06 | Osoby z wyrokami za przestępstwa seksualne w Stanach Zjednoczonych nie mogą mieć zablokowanego dostępu do mediów społecznościowych. Taką decyzję podjął Sąd Najwyższy USA, uchylając tym samym prawo stanowe Karoliny Północnej. Zakazywało ono dostępu na przykład do Facebooka ludziom skazanym między innymi za pedofilię - by nie mieli możliwości szukania nowych ofiar. Sędziowie uznali, że wolność wypowiedzi jest ważniejsza. Jak się okazuje to orzeczenie jest chwalone przez większość komentatorów. Materiał programu "24 Godziny".

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.