Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wojciech Kostrzewa: TVN zawsze wyprzedzał rzeczywistość Odtwórz: Wojciech Kostrzewa: TVN zawsze wyprzedzał rzeczywistość
Źródło: TVN24 BiS

Wojciech Kostrzewa: TVN zawsze wyprzedzał rzeczywistość

17.11 | Wojciech Kostrzewa, prezes zarządu i dyrektor generalny Grupy ITI przypomina, że w czasie ostatniej dekady w dziedzinie mediów i technologii nastąpiła rewolucja. - Przez te dziesięć lat TVN był nie tylko elementem zmieniającego się świata, ale również liderem i prekursorem zmian. Wyznaczał kierunki i kreował trendy. TVN zawsze wyprzedzał rzeczywistość. Przez ostatnią dekadę spółka TVN dowiodła, że zasługuje na zaufanie inwestorów i akcjonariuszy stając się liderem polskiego rynku medialnego - mówił Wojciech Kostrzewa.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.