3...2...1...

Włoskie miasteczko sprzedaje nieruchomości za 1 euro. Trzeba się spieszyć Odtwórz: Włoskie miasteczko sprzedaje nieruchomości za 1 euro. Trzeba się spieszyć
Źródło: TVN24 BiS

Włoskie miasteczko sprzedaje nieruchomości za 1 euro. Trzeba się spieszyć

26.04 | Sambuca di Sicilia walczy z wyludnieniem i szuka chętnych do przeprowadzki. Władze włoskiego miasteczka wystawiły na sprzedaż 17 nieruchomości za 1 euro. Ale jest kilka warunków, które muszą spełnić kandydaci.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.