Wideo dnia TVN24 BiŚ

"Duża eksplozja, pełno dymu". Erupcja wulkanu na włoskiej wyspie Odtwórz: "Duża eksplozja, pełno dymu". Erupcja wulkanu na włoskiej wyspie
Źródło: Fakty w Południe

"Duża eksplozja, pełno dymu". Erupcja wulkanu na włoskiej wyspie

Na włoskiej wyspie Stromboli doszło do silnych eksplozji wulkanu. Zginął włoski turysta, który została uderzony przez spadające skały. Dwie osoby zostały ranne. W wyniku erupcji w powietrze uniosła się gęsta chmura pyłu oraz palące się okruchy skalne, które wywołały pożary w różnych częściach wyspy. Straż Przybrzeżna jest gotowa do ewakuacji wszystkich, którzy będą chcieli opuścić wyspę.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.