Centralny Port Komunikacyjny

Wild: pierwsza łopata pod budowę CPK zostanie wbita w okolicach 2020 roku Odtwórz: Wild: pierwsza łopata pod budowę CPK zostanie wbita w okolicach 2020 roku
Źródło: tvn24

Wild: pierwsza łopata pod budowę CPK zostanie wbita w okolicach 2020 roku

08.10 | - Pierwsza łopata pod budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego zostanie wbita w okolicach 2020 roku. Możemy o tym mówić odpowiedzialnie wówczas, gdy zakończymy badania środowiskowe - powiedział w poniedziałek wiceminister infrastruktury, pełnomocnik rządu ds. CPK Mikołaj Wild.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Koronawirus infekuje biznes

Producenci drogich, luksusowych ubrań nie zdobędą nowych kupców na targach mody w Mediolanie ponieważ wiele pokazów zostało odwołanych. Z kolei drobnych sprzedawców martwi mały ruch na bazarach bo ludzie boją się wyjść z domu. Indeksy na światowych giełdach spadają, ale źle dzieje się nie tylko tam. Problemy widać w realnej gospodarce.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.