Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wigilia w ciepłych krajach. "W tym roku mamy ok. 20 proc. więcej klientów" Odtwórz: Wigilia w ciepłych krajach. "W tym roku mamy ok. 20 proc. więcej klientów"
Źródło: TVN24 BiS

Wigilia w ciepłych krajach. "W tym roku mamy ok. 20 proc. więcej klientów"

13.12 | Zamiast przy wigilijnym stole na plaży. - Z roku na rok coraz większa liczba Polaków decyduje się na święta poza granicami - wskazuje Kacper Daszke z Fly.pl. Jak dodaje, oprócz wyjazdów narciarskich, coraz częściej są to również tropiki albo daleka egzotyka. - W tym roku mamy ok. 20 proc. więcej klientów na okres świąteczny niż było to w poprzednim roku - mówi Kacper Daszke. Zdaniem aktorki Aldony Jankowskiej, jak się ma wokół siebie swoich bliskich wigilia może się odbyć wszędzie, ale "jest to pewne ryzyko, gdyż zupa grzybowa gotowana np. w Egipcie może okazać się bardzo halucynogenne"

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.