Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Wieczorek: nowe fotoradary pojawią się w 13 z 16 województw Odtwórz: Wieczorek: nowe fotoradary pojawią się w 13 z 16 województw
Źródło: tvn24

Wieczorek: nowe fotoradary pojawią się w 13 z 16 województw

Możemy powiedzieć, że nadzorem obejmiemy cały kraj, ponieważ w aż z 13 z 16 województwach pojawią się nowe fotoradary - powiedziała w rozmowie z TVN24 zastępczyni Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Karolina Wieczorek. - 358 nowych urządzeń to nie tylko nowe lokalizacje, bo 111 z tych urządzeń pojawi się w nowych miejscach, natomiast 247 zostanie przeznaczonych na wymianę - wyjaśniła.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.