Forum w Krynicy 2017

Wicepremier Mateusz Morawiecki na Forum w Krynicy Odtwórz: Wicepremier Mateusz Morawiecki na Forum w Krynicy
Źródło: TVN24 BiS

Wicepremier Mateusz Morawiecki na Forum w Krynicy

6.09 | - Wszystkie zawirowania polityczne oczywiście tworzą przestrzeń do stawiania pytań o inwestycje u inwestorów zagranicznych - mówił wicepremier i minister finansów Mateusz Morawiecki pytano o możliwość wystosowania przez Polskę żądani reparacji od Niemiec. Jednak jego zdaniem, to kwestia związana z moralnością, a nie finansami. -Ja patrzę na to nie z perspektywy ministra finansów, ale z perspektywy Mateusza Morawieckiego - dodawał. Wicepremier był gościem na trwającym Forum Ekonomicznym w Krynicy

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

WHO ostrzega: wirus ebola coraz bardziej niebezpieczny

18.07 | Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega: wirus ebola staje się coraz bardziej niebezpieczny. Nad epidemią w Kongo już nie da się zapanować. Trwa sezon urlopowy, jeździmy po świecie, więc takie komunikaty warto dobrze przestudiować.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.