3...2...1...

Wenecja w Dubaju. Powstaje replika włoskiego miasta Odtwórz: Wenecja w Dubaju. Powstaje replika włoskiego miasta
Źródło: TVN24 BiS

Wenecja w Dubaju. Powstaje replika włoskiego miasta

14.09 | Malownicze budynki, kanały, gondole, sklepiki. To Wenecja, którą za kilka lat będzie można odwiedzać w Dubaju. Powstaje tam luksusowy kompleks hotelowy będący repliką włoskiego miasta. A ta oryginalna Wenecja ma się niestety coraz gorzej. Powodem są zmiany klimatu i podnoszący się poziom morza.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co wybrać się się do kina? "Na ten film lepiej nie zabierać dzieci"

26.05 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Bohaterem filmu "Deadpool 2" jest bohater, któremu nie wszystko się udaje, który ze wszystkiego kpi i nie przestrzega politycznej poprawności. Wyniki box office pokazują, że widzowie chcą oglądać takie kino - mówiła Ewelina Woźnica i dodała, że obraz przekornie promowany jest jako kino familijne, ale faktycznie taki nie jest. - Na ten film lepiej nie zabierać dzieci - dodała.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy