Wideo dnia TVN24 BiŚ

Walentynki na dużym ekranie. Na co wybrać się do kina? Odtwórz: Walentynki na dużym ekranie. Na co wybrać się do kina?
Źródło: tvn24bis

Walentynki na dużym ekranie. Na co wybrać się do kina?

10.02 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina w dniu zakochanych? - "Nowe oblicze Greya" to film, bez którego walentynki nie mogą się obejść. Odwołuje się do mitu o kopciuszku, który szuka swojego księcia - mówiła Ewelina Woźnica z TVN24.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Zuber o minusach programu 500 plus

21.03 | - Nam się ten program może podobać lub nie, z całą pewnością ma wiele pozytywnych skutków na czele ze zmniejszeniem liczby dzieci żyjących w ubóstwie, ale nie ma co ukrywać, że także są z nim związane minusy - mówi w TVN24 Marek Zuber. Jego zdaniem, "to kwestia do przemyśleń w jaki sposób zmodyfikować program żeby tego typu rzeczy nie było". - Można też mówić, ale te mamy są w domu w związku z tym opiekują się dziećmi, to prawda tylko one przestaną się tymi dziećmi opiekować i co wtedy - pyta ekonomista