Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Najpopularniejsze kierunki na wakacje w 2019 roku. "Wraca stara mapa" Odtwórz: Najpopularniejsze kierunki na wakacje w 2019 roku. "Wraca stara mapa"
Źródło: TVN24 BiS

Najpopularniejsze kierunki na wakacje w 2019 roku. "Wraca stara mapa"

01.01 | - Grecja została zdetronizowana na rzecz Turcji. Wraca stara mapa sprzed zawirowań politycznych, które zniechęciły do tych kierunków. Duże wzrosty ma również Egipt - mówiła Marzena Markowska, magazyn turystyczny "Wasze podróże". Polacy coraz chętniej stawiają również na nowe kierunki. - Od jakiegoś czasu rośnie sprzedaż wycieczek do Albanii - wskazała Markowska. Maciej Wesołowski z "National Geographic Traveler" zwracał uwagę, że "jest coraz większa grupa ludzi, która chce podróżować do krajów, które są mniej znane". - Jest masa kierunków poza Europą, choćby Kazachstan, który teraz się otwiera na świat - mówił gość programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.