Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Podróże na wyciągnięcie ręki. Trzy miasta, które "trzeba zobaczyć" Odtwórz: Podróże na wyciągnięcie ręki. Trzy miasta, które "trzeba zobaczyć"
Źródło: TVN24 BiS

Podróże na wyciągnięcie ręki. Trzy miasta, które "trzeba zobaczyć"

30.06 | - Na wschodzie trzeba zobaczyć co najmniej trzy miasta: Petersburg, Kijów i Tallin - powiedział Tadeusz Cichoński, podróżnik. Jego zdaniem, stolica Estonii to najpiękniejsze stare miasto w Europie. - Jest to miasto średniowieczne, które posiada niesamowite rzeczy, jest położone na górnym i dolnym poziomie. Posiada 26 bastionów, prawie 2 kilometry murów - wskazał gość programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS. - Praktycznie nie ma takiego miasta w Europie, może z wyjątkiem Carcassonne, czy Yorku, ale mają zupełnie inną atmosferę - dodał. Podróżnik mówił także o miejscach, które warto odwiedzić w Wilnie i Rydze.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.