Likwidacja OFE

"W XXI wieku wszystko jest możliwe". Rewolucja w podróżach samolotem Odtwórz: "W XXI wieku wszystko jest możliwe". Rewolucja w podróżach samolotem
Źródło: TVN24 BiS

"W XXI wieku wszystko jest możliwe". Rewolucja w podróżach samolotem

26.06 | - W XXI wieku wszystko jest możliwe - tak o zastąpieniu tradycyjnych samolotów, naddźwiękowymi mówi Piotr Czuban, pilot liniowy. - Pytanie jaka będzie cena za to latanie - dodaje. Piotr Stanisławski, Crazynauka.pl, przypomina z kolei, że rewolucję, choć nieudaną, zapoczątkowano już 48 lat temu za sprawą Concorde'a. - To co w tej chwili budzi nadzieje, to jest, to że jesteśmy w stanie zrobić taki samolot znacznie lżejszy (...) znacznie bardziej ekonomiczny niż tamten - zaznacza gość programu "Otwarcie dnia" w TVN24 BiS

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.