Wideo dnia TVN24 BiŚ

Rzut kanapką z ogórkiem i jazda z herbatą na rowerze Odtwórz: Rzut kanapką z ogórkiem i jazda z herbatą na rowerze
Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Rzut kanapką z ogórkiem i jazda z herbatą na rowerze

W Wielkiej Brytanii rzadko mówi się o kimś "dziwak" albo "szaleniec". Tam mówi się "ekscentryk". Niekoniecznie jest to obelgą. To raczej taki wytrych, który mówi nam, że oto mamy do czynienia z kimś naprawdę oryginalnym. Sami ekscentrycy są zresztą dumni z tej łatki. Tak bardzo, że zorganizowali własne igrzyska dla ekscentrycznych dżentelmenów. Wśród dyscyplin - rywalizacja w nierozlewaniu herbaty podczas jazdy na rowerze i pojedynek na parasole. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.