3...2...1...

W tych miejscach musisz uważać. Zobacz, gdzie działa odcinkowy pomiar prędkości Odtwórz: W tych miejscach musisz uważać. Zobacz, gdzie działa odcinkowy pomiar prędkości
Źródło: TVN Turbo

W tych miejscach musisz uważać. Zobacz, gdzie działa odcinkowy pomiar prędkości

27.12 | Odcinkowy pomiar prędkości działa już pełna parą. Urządzenia sprawdzające średnią szybkość z jaką pokonujemy daną trasę funkcjonują w 30 lokalizacjach. Ostatnim miejscem na mapie, które dołączyło do systemu jest Łęczna-Turowola w województwie lubelskim

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty po południu

Nieznany film z koncertu McCartneya zelektryzował fanów

Przeleżał na półce ponad 40 lat, ale wkrótce ujrzy światło dzienne. To legendarny filmowy projekt Paula McCartneya, związany z działalnością jego zespołu Wings. McCartney założył tę grupę dekadę po powstaniu The Beatles i koncertował z nią przez kolejne 10 lat. W zespole Wings występowała m. in. jego - zmarła już - żona Linda McCartney.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Dlaczego firma innogy Polska nie składa wniosków taryfowych do URE?

08.01 | - Firma innogy nie ma obowiązku przedkładania taryf prezesowie Urzędu Regulacji Energetyki. Wynika to z pewnych zaszłości historycznych. Kiedyś było tak, że taryfowane było wszystko: wytwarzanie, obrót i dystrybucja energii. Stopniowo od tego odchodziliśmy. Wytwarzania już nikt nie taryfuje, natomiast jeżeli chodzi o przedsiębiorstwa, które sprzedają nam energię one są zobowiązane do przedkładania swoich cenników prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki, jeżeli chodzi o sprzedaż do gospodarstw domowych. Natomiast firma innogy, wtedy jeszcze RWE, uzyskała sądownie inny status - tłumaczyła w rozmowie z TVN24 Agnieszka Głośniewska, rzecznik prasowy URE.