Forum Ekonomiczne w Davos 2019

W ostatniej sekundzie powstrzymał się od strzału Odtwórz: W ostatniej sekundzie powstrzymał się od strzału
Źródło: TVN24 BiS

W ostatniej sekundzie powstrzymał się od strzału

19.10 | W ostatniej sekundzie policjant ze stanu Ohio zdecydował się nie strzelać. Mężczyzna został wezwany do dwóch nastolatków bawiących się pistoletem, który jak się później okazało był tylko zabawką. Funkcjonariusz pouczył chłopców, że ich zachowanie mogło sprawić, że straciliby życie. Całe zdarzenie zostało nagrane kamerą na jego mundurze i opublikowane ku przestrodze. Materiał programu "24 Godziny".

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.