3...2...1...

W niedzielę szwajcarskie referendum. Jak zareaguje frank? Odtwórz: W niedzielę szwajcarskie referendum. Jak zareaguje frank?
Źródło: TVN24 BiS

W niedzielę szwajcarskie referendum. Jak zareaguje frank?

26.11 | 30 listopada Szwajcarzy zdecydują w referendum, czy chcą, aby szwajcarski bank centralny utrzymywał 20 procent swoich rezerw walutowych w złocie. Ta decyzja będzie miała wpływ na rynek walutowy, a więc także na kredytobiorców, którzy spłacają długi we franku szwajcarskim.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Pawlikowski nagrodzony w Cannes. "To certyfikat, że film warto obejrzeć"

20.05 | Paweł Pawlikowski otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię za dramat "Zimna wojna" podczas sobotniej uroczystości rozdania nagród 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. - To jedno z najbardziej istotnych wyróżnień, które można zdobyć podczas tego festiwalu. Jeśli uda się zdobyć choć jedną nagrodę w czasie festiwalu, to jest to certyfikat jakości, że ten film warto obejrzeć - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy