Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Projekt budżetu na 2020 rok. Wypowiedź Izabeli Leszczyny (PO-KO) w Sejmie Odtwórz: Projekt budżetu na 2020 rok. Wypowiedź Izabeli Leszczyny (PO-KO) w Sejmie
Źródło: tvn24

Projekt budżetu na 2020 rok. Wypowiedź Izabeli Leszczyny (PO-KO) w Sejmie

12.02| Pompowaliście popyt i zniechęcaliście ludzi do pracy, a to grzech ciężki, każdy Polak i każda Polka zapłacą za to ciężką karę - Polskę dotknie stagnacja. Wiecie, co to znaczy - gospodarka siada, a inflacja rośnie - powiedziała w Sejmie Izabela Leszczyna (PO-KO)

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.