Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Samorządowiec o tym, co podrożeje przez wyższe ceny prądu Odtwórz: Samorządowiec o tym, co podrożeje przez wyższe ceny prądu
Źródło: tvn24

Samorządowiec o tym, co podrożeje przez wyższe ceny prądu

02.11 | Będziemy musieli podnieść ceny usług komunalnych, tych powszechnie dostępnych, nie tylko komunikacji miejskiej, ale także wody, ścieków - powiedział w TVN24 Andrzej Porawski, dyrektor Biura Związku Miast Polskich. - Oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, przerób śmieci - to wszystko działa z wykorzystaniem dużych ilości energii elektrycznej - dodał.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.