Wideo dnia TVN24 BiŚ

Uratuj czyjeś życie. Kurs pierwszej pomocy z WOŚP Odtwórz: Uratuj czyjeś życie. Kurs pierwszej pomocy z WOŚP
Źródło: TVN24 BiS

Uratuj czyjeś życie. Kurs pierwszej pomocy z WOŚP

24.10 | 30 uciśnięć i dwa oddechy to podstawowe wytyczne dotyczące udzielania pierwszej pomocy. - Dłonie układamy w centralnej części klatki piersiowej, na wyprostowanych łokciach. Tempo to ok. 100 uciśnięć na minutę - wskazuje ratownik medyczny Maja Studzińska. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 12 lat zajmuje się popularyzacją umiejętności udzielania pierwszej pomocy. - 2,5 mln dzieci potrafi prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową - mówi w TVN24 BiS Jerzy Owsiak z WOŚP

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.