Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce" Odtwórz: Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce"
Źródło: TVN24 BiS

Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce"

15.05 | Komisja Europejska chce podzielić imigrantów między kraje wspólnoty. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, słychać natomiast już głosy sprzeciwu m.in. z Polski. - Sytuacja w której UE zmuszałaby poprzez kwoty do przyjmowania uchodźców przez kraje nowej Unii, to jest sytuacja niedobra - powiedział Ryszard Czarnecki, europoseł PiS-u. Jak powiedział były europoseł PO Bogusław Sonik, "tutaj nie ma prostych rozwiązań. Stajemy wobec sytuacji destrukcji struktur państwowych w Afryce Północnej. Każda ilość przyjmowanych imigrantów do Europy będzie zwiększać ten napływ"

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.