Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Ekspert o oddzielnym budżecie strefy euro Odtwórz: Ekspert o oddzielnym budżecie strefy euro
Źródło: TVN24 BiS

Ekspert o oddzielnym budżecie strefy euro

11.10 | Zdaniem Mariusza Adamiaka, dyrektora działu strategii rynkowych PKO BP, "przeprowadzenie tego, o czym myślał prezydent Macron było w tym momencie niemożliwe z kilku powodów". - Po pierwsze, wciąż w Unii Europejskiej mamy Wielką Brytanię, która jest krajem spoza strefy euro i wciąż istnieje możliwość, że pozostanie w Unii Europejskiej i tworzenie budżetu strefy euro, to nie jest coś, co Brytyjczyków by do tego zachęcało. Był oczywiście opór krajów, które miałyby się pewnie na to zrzucić. Trzeci element, najmniej oczywisty, ale nie do końca wiadomo, po co taki budżet miałby powstać - wymieniał gość programu "Bilans" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.