3...2...1...

"Unia Europejska ma kłopoty z tożsamością" Odtwórz: "Unia Europejska ma kłopoty z tożsamością"
Źródło: TVN24 BiS

"Unia Europejska ma kłopoty z tożsamością"

01.02.2017 | - Widać, że Unia Europejska ma kłopoty z tożsamością - wieloletni parlamentarzysta prof. Tadeusz Iwiński (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) komentował w TVN24 BiS światowe nastroje polityczne w kontekście takich wydarzeń, jak decyzje podejmowane przez prezydenta USA Donalda Trumpa czy zbliżające się wybory prezydenckie we Francji. - To byłby koniec Unii Europejskiej - tak prof. Iwiński skomentował hipotetyczną wygraną Marine Le Pen.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Forum Ekonomiczne w Davos bez udziału Trumpa

22.01| Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.