Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Ukraińcy kuszą pieniędzmi. Polacy biją rekordy w posiadaniu samochodów Odtwórz: Ukraińcy kuszą pieniędzmi. Polacy biją rekordy w posiadaniu samochodów
Źródło: TVN Turbo

Ukraińcy kuszą pieniędzmi. Polacy biją rekordy w posiadaniu samochodów

24.02 | Polacy mieszkający blisko granicy z Ukrainą biją rekordy w posiadaniu samochodów. To nie są kolekcje, a prawdziwe floty, bo jeden z nich ma około 3,5 tysiąca aut, zarabiając na tym całkiem niezłe pieniądze. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.