Wideo dnia TVN24 BiŚ

Ucieczka przed zimą. Gdzie pojechać na święta? Odtwórz: Ucieczka przed zimą. Gdzie pojechać na święta?
Źródło: TVN24 BiS

Ucieczka przed zimą. Gdzie pojechać na święta?

22.11 | - Azja, to kierunek do którego często uciekamy zimą. Jest tam piękna pogoda, jest ciepło - wskazuje Natalia Sitarska, autorka blogu podróżniczo-kulinarnego tasteway.pl. Kolejnym atrakcyjnym kierunkiem do wyjazdów wskazywanym przez ekspertów jest Ameryka Środkowa. - Jeżeli chcemy uciec na krócej w okresie świąteczno-noworocznym, dobrym rozwiązaniem są chociażby Wyspy Kanaryjskie, gdzie też jest świetna pogoda. - Tam nic nie można nas spotkać rozczarowującego - mówi Sitarska

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.