Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Tyszka: PiS chce wprowadzić kolejny element do ceny paliw Odtwórz: Tyszka: PiS chce wprowadzić kolejny element do ceny paliw
Źródło: TVN24 BiS

Tyszka: PiS chce wprowadzić kolejny element do ceny paliw

10.05 | Sejm zajmuje się projektem ustawy o biokomponentach i biopaliwach, który ma podwyższyć cenę paliwa o 8 groszy na litr. Zdaniem wicemarszałka Sejmu z ramienia Kukiz'15 Stanisława Tyszki, rząd, mimo odwrotnych obietnic, chce wprowadzić nowy podatek. - Już w tym momencie 53 proc. ceny benzyny to są podatki - VAT, akcyza, opłata paliwowa. Prawo i Sprawiedliwość chce to podbić - oceniał także w TVN24 Stanisław Tyszka. Jak dodawał, "PiS obiecywało, że nie będzie żadnych podwyżek podatków, tymczasem robi to samo, co Platforma Obywatelska, po cichutku podwyższają opłaty, daniny, podatki"

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.