Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Twierdza Kima na szynach. Co kryje pociąg? Odtwórz: Twierdza Kima na szynach. Co kryje pociąg?
Źródło: TVN24 BiS

Twierdza Kima na szynach. Co kryje pociąg?

29.03 | Kuloodporne szyby i pancerna konstrukcja - z takich elementów zbudowane są wagony Kim Dzong Una. Do mediów dostają się kolejne szczegóły dotyczące wyposażenia pociągu, którym przywódca Korei Północnej przyjechał do Pekinu. Skład liczył 21 wagonów i jechał z prędkością nie większą niż 60 kilometrów na godzinę. Przed nim poruszał się pociąg bezpieczeństwa, w którym znajdowali się specjaliści patrzący między innymi, czy tory są w należytym stanie. Na pokładzie takiego pociągu nie brakuje także ulubionych francuskich win i ekskluzywnych dań Kim Dzong Una. Dodatkowo czas w podróży można umilać dzięki karaoke. O szczegółach w programie "24 Godziny" w TVN24 BiS mówił Mateusz Walczak

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.