Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Konno po Tuszetii. "Można podziwiać przepiękne widoki" Odtwórz: Konno po Tuszetii. "Można podziwiać przepiękne widoki"
Źródło: TVN24 BiS

Konno po Tuszetii. "Można podziwiać przepiękne widoki"

10.03 | - Można tam podziwiać przepiękne widoki, poznać wspaniałych ludzi - mówiła o podróży do Tuszetii Magdalena Konik, podróżniczka, fotograf. Największą atrakcją jest jednak jazda konna. - Na miejscu nie ma stajni, konie są na wolnym wybiegu (...) jest natura - opowiadała autorka bloga "Migawki z podróży". Zwracała uwagę, że "w Tuszetii coraz bardziej rozwija się turystyka, ale większość noclegów jest w rodzinnych pensjonatach". Materiał z programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.