3...2...1...

Transfogaraska i Transalpina motocyklem Odtwórz: Transfogaraska i Transalpina motocyklem
Źródło: TVN24 BiS

Transfogaraska i Transalpina motocyklem

18.08 | Transfogaraska i Transalpina - to zdaniem niektórych najpiękniejsze trasy nie tylko w Rumunii, ale i na świecie. Cechują je liczne zakręty, wodospady oraz wspaniałe widoki. Jak mówiła Bernadetta Lipko, podróżniczka, warto zarezerwować cały dzień na przejazd trasami. - Polecamy wybrać się do Rumunii na dłuższy czas i zwiedzić także Konstancę oraz Braszów - podkreśliła motocyklistka. Drugie z miast jest zresztą nazywane "rumuńskim Hollywood", a wszystko ze względu na wielki napis umieszczony na wzgórzu. - Miasteczko jest podobne do Kazimierza Dolnego, tylko ze wzgórzami i z tym wielkim podświetlanym napisem - opowiadał Paweł Lipko. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty w Południe

Mikołaje, iluminacje i choinki od USA po Australię

Świąteczna atmosfera na całym świecie jest nie tylko odczuwalna, ale i widoczna - trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Choinki, iluminacje i święty Mikołaj to wizytówka prawie każdego miasta.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Premier o cenach prądu

Kilku ministrów pracuje nad tym, aby wypracować odpowiednie rozwiązania w tych okolicznościach, w których jesteśmy, tak aby wypełnić tę naszą obietnicę - oświadczył w środę premier Mateusz Morawiecki, pytany o działania rządu ws. cen energii elektrycznej.