Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Toskania bez tajemnic Odtwórz: Toskania bez tajemnic
Źródło: TVN24 BiS

Toskania bez tajemnic

5.08 | Żaden turysta przyjeżdżający do Toskanii nie wyjeżdża z niej rozczarowany. Jest to świetny kierunek przez cały rok - mówi Magda Ciach-Baklarz, podróżniczka oraz autorka bloga "Italia poza szlakiem". Według niej serce Toskanii bije w małych miasteczkach położonych na wzgórzach, osadzonych na tufach wulkanicznych. - Wjazd na takie wzgórze jest czasami bardzo emocjonujący, ale widoki wszystko wynagradzają - dodaje. Poleca również wizytę w San Gimignano, które nazywane jest "średniowiecznym Manhattanem". Materiał programu "24 Godziny".

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.