Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Toskania bez tajemnic Odtwórz: Toskania bez tajemnic
Źródło: TVN24 BiS

Toskania bez tajemnic

5.08 | Żaden turysta przyjeżdżający do Toskanii nie wyjeżdża z niej rozczarowany. Jest to świetny kierunek przez cały rok - mówi Magda Ciach-Baklarz, podróżniczka oraz autorka bloga "Italia poza szlakiem". Według niej serce Toskanii bije w małych miasteczkach położonych na wzgórzach, osadzonych na tufach wulkanicznych. - Wjazd na takie wzgórze jest czasami bardzo emocjonujący, ale widoki wszystko wynagradzają - dodaje. Poleca również wizytę w San Gimignano, które nazywane jest "średniowiecznym Manhattanem". Materiał programu "24 Godziny".

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.