Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Tokio. Sporo się zmieniło, ale nadal bywa jak w filmie Odtwórz: Tokio. Sporo się zmieniło, ale nadal bywa jak w filmie
Źródło: TVN24 BiS

Tokio. Sporo się zmieniło, ale nadal bywa jak w filmie

26.06 | - Oczywiście normalnie na drogach w Japonii nie jest tak niebezpiecznie - mówił nawiązując do słynnych scen z filmu "Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift". Jednak inacej było 20 - 30 lat temu. Wtedy rzeczywiście na ulicach Tokio w wypadkach ginęli ludzie. - Ale dzisiaj jest już bezpieczniej - ocenia prowadzący, ale droga do obecnego stanu była długa. Zaczęto od zakazu na auta o mocy ponad 280 koni. Takie ograniczenie funkcjonowało ponad 16 lat. W pewnym momencie wprowadzone też obowiązkowy montaż lusterek w połowie przedniej maski - po to, żeby kierowcy widzieli lusterko przez szybę w trakcie pracy wycieraczek. Więcej o tym, jak wygląda ruch uliczny w centrum mega metropolii w programie "Raport" TVN Turbo

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.