Forum w Krynicy 2017

"To rewolucja 3.0". Plusy i minusy broni XXI wieku Odtwórz: "To rewolucja 3.0". Plusy i minusy broni XXI wieku
Źródło: TVN24 BiS

"To rewolucja 3.0". Plusy i minusy broni XXI wieku

05.09 | - Nie obawiam się, że sztuczna inteligencja jest zagrożeniem. Jest ogromnym wyzwaniem i pojawią się tematy dotyczące etyczności w przypadku, kiedy będzie więcej autonomicznych samochodów - ocenia Przemysław Budkowski, prezes Grupy Allegro. Zdaniem Tomasza Czechowicza, partnera zarządzającego MCI Capital S.A., "zjawisko sztucznej inteligencji przyczynia się do dalszej poprawy efektywności modeli cyfrowych". - Na bazie dużej ilości danych spółki cyfrowe zaczynają coraz lepiej efektywniej funkcjonować. Można powiedzieć, że to rewolucja 3.0 - podkreśla gość TVN24 BiS. Z drugiej strony, wskazuje jednak na potencjalne zagrożenia. - Jest jakieś ryzyko, że masa krytyczna danych i ich przetworzenia może się przerodzić nie w sztuczną, a prawdziwą inteligencją i wizje z książek science-fiction staną się rzeczywistością - mówi Tomasz Czechowicz

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Miłosz Pasiecznik dokonał czegoś niesamowitego

Siedem kontynentów i siedem maratonów w siedem dni - Polak Miłosz Pasiecznik sprostał ekstremalnemu wyzwaniu. Materiał "Faktów" TVN.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.