Wideo dnia TVN24 BiŚ

Terroryści podrabiają paszporty? Odtwórz: Terroryści podrabiają paszporty?

Terroryści podrabiają paszporty?

14.12 | Terroryści z Państwa Islamskiego mogą wyrabiać fałszywe paszporty, jak ostrzega amerykański wywiad. Według służb, dżihadyści posługują się maszynami drukarskimi oraz pustymi książeczkami paszportowymi. Są w stanie tworzyć dokumenty, które są niemal niemożliwe do odróżnienia. Nieupubliczniony raport wywiadu wskazuje, że podrobione paszporty można kupić w Syrii już za 200 dolarów. Dodatkowo, islamiści prowadzą także sprzedaż pieczątek wizowych. Kilka dni temu do USA przedostała się już osoba z fałszywym dokumentem, jak podaje telewizja ABC News.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".