Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Temperatura wina ma znaczenie. HGTV testuje termometry Odtwórz: Temperatura wina ma znaczenie. HGTV testuje termometry
Źródło: HGTV Home & Garden

Temperatura wina ma znaczenie. HGTV testuje termometry

7.02 | Dobrze dobrane wino potrafi doskonale podkreślić smak potraw. Odnalezienie tego, które będzie najlepiej komponowało się z naszym daniem, to jednak dopiero połowa sukcesu. Smak nawet najdroższego wina może bowiem zepsuć nieodpowiednia temperatura jego podania. Karol Paciorek w programie "Musisz to mieć" emitowanym w stacji HGTV Home & Garden przetestował dwa termometry, które pozwalają sprawdzić temperaturę wina przed jego otwarciem. Który model okaże się lepszy: tańszy czy droższy? Sprawdźcie! Więcej ciekawych gadżetów i oryginalnych pomysłów na zrobione własnoręcznie dodatki do mieszkania na stronie hgtv.pl

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.