3...2...1...

Te osoby mają powody do radości Odtwórz: Te osoby mają powody do radości
Źródło: TVN24 BiS

Te osoby mają powody do radości

17.03 | Prawie 37 milionów złotych - tyle zgarnął zwycięzca rekordowej kumulacji. Robert Stanilewicz w nowym cyklu "3...2...1..." przypomina jednak słowa Arnolda Schwarzeneggera, który stwierdził kiedyś, że "pieniądze szczęścia nie dają". Wskazuje także, że powody do radości mają frankowicze, bowiem w piątek kurs za szwajcarską walutę spadł poniżej 4 złotych. Dodatkowo informuje o taniejących paliwach, choć to nie koniec dobrych wiadomości dla kierowców

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To żywa istota, która jest częścią tajemnic świata natury"

Można go spotkać w europejskich lasach choć nie jest ani grzybem, ani zwierzęciem. Jest czymś pomiędzy. Ma 720 płci i porusza się z prędkością czterech centymetrów na godzinę. Chodzi Blob, czyli śluzowiec, na którego widok nawet naukowcy nie mogą wyjść w podziwu. Będzie można go zobaczyć w sobotę w paryskim zoo. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.