Wideo dnia TVN24 BiŚ

Tajlandia oczami polskiej rodziny Odtwórz: Tajlandia oczami polskiej rodziny

Tajlandia oczami polskiej rodziny

22.11 | Anna i Zuzanna Ciepielak to wolontariuszki programu AFS, które przyjęły w swoim domu na roczną wymianę Tajkę o imieniu Korapin (w Polsce nazywana polskim imieniem "Natalka"). - Informację o tym, że będziemy ją gościć dostaliśmy tuż po tym, jak kupiliśmy bilety więc skontaktowaliśmy się mailowo i przez Skypa - przyznały podróżniczki, które z rodzicami odbyły wakacyjną podróż do tego odległego kraju. Tam polska rodzina poznała tajską kulturę, tradycję i obyczaje, które zostały im przybliżone właśnie przez rodzinę Korapin.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".