Forum w Krynicy 2017

Szulc z firmy Uber na Forum Ekonomicznym w Krynicy Odtwórz: Szulc z firmy Uber na Forum Ekonomicznym w Krynicy
Źródło: TVN24 BiS

Szulc z firmy Uber na Forum Ekonomicznym w Krynicy

6.09 | - Widzimy, że Polacy chcą korzystać z tej technologii. Zrobiliśmy ostatnio w 10 największych europejskich miastach badania, jak ludzie korzystają z aplikacji mobilnych. Warszawa znalazł się w pierwszej 3, jeżeli chodzi o korzystanie z takich aplikacji jak Uber, czy innych aplikacji do zamawiania przejazdów i współdzielenia samochodów - mówiła Magdalena Szulc, rzeczniczka Uber Polska na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Zauważała też, że firma obserwuje wzrost zainteresowania aplikacjami wśród emerytów

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: AP

Erupcja wyspy-wulkanu w Nowej Zelandii

09.12 | W poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wyspy-wulkanu White. Wiele osób uznaje się za zaginione, wiele zostało rannych. Policja poinformowała o jednej ofierze śmiertelnej, wskazując jednak, że "w oparciu o informacje, jakie otrzymuje, prawdopodobnie będzie ich więcej". W pobliżu krateru w chwili erupcji przebywało około 50 osób, w tym turyści.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.